img

Biz Kimiz ?

Üçdal Tekstil, 1971 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Faaliyetine iç çamaşır üretimiyle başlamıştır. Üretimini örme, kesim, dikim, ütü-paket ve stoklama birimlerinin bulunduğu 3500m2'lik kapalı alan üzerine kurulu olan kendi tesisinde gerçekleştirmektedir. Kadın, erkek ve çocuk iç çamaşırı/pijama gruplarında ürün yelpazesini geniş tutmuş, sektörde öncü markalardan biri olmuştur. Üçdal, ilerleyen yıllarda uluslararası bir marka olma yolunda adım atmak için Brix adını marka bünyesine eklemiştir. Brix by Üçdal, müşteri portföyünü ve üretim kapasitesini arttırarak marka değerini yükseltmiştir. Ürün ve hizmet kalitesi ile en çok tercih edilen markalardan biri olmuştur. Günümüzde, Üçdal Tekstil kendi ürünlerini özellikle ABD, Rusya, İtalya, Afrika, Balkanlar ve Ortadoğu'ya dağıtmaktadır.

Brix, Türkiye’nin en prestijli zincir marketlerinden biri olan Migros’ta ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Aynı zamanda ürünlerini Amazon’da satışa sunarak ABD pazarına girmiş ve pazarda önemli bir yer edinmiştir. Böylece marka bilinirliğinde önemli ölçüde arttırmıştır. Brix by Üçdal, üretim ve hizmetinde kaliteyi en üst seviyede tutmayı başararak her geçen gün gelişen bir marka profiline sahip olmaktadır.

Brix markası, ürünlerinde pamuklu kumaş kullanarak sürdürülebilir modayı takip etmekte, müşterilerini ve çevreyi önemsemektedir. Yüksek kalitede pamuklu ürünleri sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlayarak tüketimi azaltmayı hedefler, böylece bütçeye, sağlığa ve çevreye karşı daha duyarlı bir üretim süreci sağlar. 'Bilinçli marka, bilinçli tüketici' fikrini benimseyerek hareket eder.