img

Yurt içi ve yurt dışı pazarında yerini almış güvenilir bir markaya ulaşmanın en kısa yolu: Brix by Üçdal. Kadın, erkek, çocuk iç çamaşırı ve pijama portföyü ile ön plana çıkan marka, 50 yıllık sektörel deneyimi ve yenilikçi anlayışı sayesinde günümüzde iç çamaşır üretiminde büyük başarılar yakalıyor. Bunlardan bir tanesi Amazon’da ürün satışı yaparak ABD’ye açılmak sayılabilir.


Brix by Üçdal, sınır tanımayan gelişim ve ilerleme gücü sayesinde kendi ürünlerini Rusya, Afrika, Balkanlar, ABD ve Orta Doğu pazarında da satışa sunuyor. Bu sayede marka bilinirliğine dair de büyük bir yol katediyor. USA Amazon’da yer alan Brix by Üçdal, Türkiye’nin prestijli zincir marketleri arasında bulunan Migros’un mağazalarında da ürünlerini sergiliyor. Geniş ürün skalası ile ulusal ve uluslararası iç giyim sektöründe değeri yüksek firmalarla ticaret yapıyor.

Günümüzde iç giyime dair kalite kriterlerini karşılayan ve bu sayede güvenirlik elde eden öncü bir isim bulmak bazen zorlayıcı olabiliyor. Bu açıdan Brix by Üçdal’a baktığınızda kendini global çapta kanıtlayan bir marka olduğu için firmayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Markanın, üst segment kaliteye sahip iç çamaşır modelleri sunmasının en bilindik sırrı ise yüksek kalitede pamuklu ürünlerdir.


Pamuklu kumaş tercih ederek çevreye duyarlı bir çizgide ilerleyen Brix by Üçdal, aynı zamanda dayanıklı ürünler de ortaya koyuyor. Uzun ömürlü kullanım sunan üstün kaliteye sahip iç çamaşır modelleri ile sağlığınıza da uygun seçenekler elde edebiliyorsunuz. Markanın tasarımcılarının dokunuşlarıyla ortaya çıkan modern ve şık görünüme sahip iç çamaşır modellerine de hayran kalacaksınız! Uluslararası bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Brix by Üçdal ürünleri sayesinde güvenilir ve hesaplı alışveriş fırsatları sizi bekliyor! 


---


The shortest way to reach a reliable brand that has taken its place in the domestic and international market: Brix by Üçdal. Standing out with its portfolio of women's, men's, children's underwear and pyjamas, the brand achieves great success in underwear production thanks to its 50 years of industry experience and innovative approach. One of them can be counted as opening to the USA by selling products on Amazon.


Brix by Üçdal offers its products for sale in Russia, Africa, the Balkans, the USA and the Middle East markets, through their unlimited development and progress power. In this way, it also goes a long way in terms of brand awareness. Located in USA Amazon, Brix by Üçdal also exhibits its products in Migros stores, one of Turkey's prestigious chain markets. Its wide product scale trades with high-value companies in the national and international underwear sector.


Today, it can be challenging to find a leading name that meets the quality criteria for underwear and thus gains reliability. From this point of view, when you look at Brix by Üçdal, you can choose the company with peace of mind as it is a brand that has proven itself on a global scale. The most well-known secret of the brand to offer high-end quality underwear models is high-quality cotton products.


Brix by Üçdal, advancing in an environmentally friendly line by choosing cotton fabric, also produces durable products. You can get options suitable for your health with high-quality underwear models that offer long-lasting use. You will also be amazed by the modern and stylish underwear models that emerged with the touches of the brand's designers! Reliable and affordable shopping opportunities are waiting for you thanks to Brix by Üçdal products, which is taking firm steps towards becoming an international brand!